Braun AS 530 SatinHair 5/ASS 1000 Airstyler

Více pohledů

Braun AS 530 SatinHair 5/ASS 1000 Airstyler

1 005,00 Kč
Horkovzdušný kartáč Braun AS 530 SatinHair 5/ASS 1000 Airstyler je ideální jak pro krátké, tak i dlouhé vlasy. Dle potřeby si můžete vyměnit tvarovací kartáče a vytvořit si tak ten správný účes. Navíc má funkci automatického uvolnění pramenu vlasů, aby se jednotlivé prameny vlasů nechaly rychle a snadno uvolnit.
Doprava: 79,00 Kč
Model: Braun AS 530 SatinHair 5/ASS 1000 Airstyler
Výrobce: Braun
Dostupnost: Momentálně nedostupný produkt

Detaily

Úprava & vysoušení při maximální ochraně vlasů: Teplovzdušný ondulační kartáč Satin Hair 3

Nový účes každý den, aniž byste musela ke kadeřníkovi? Nejen, že to je možné, ale je to i jednoduché – s teplovzdušným ondulačním kartáčem Satin Hair 3. Umožní vám vytvořit úžasné účesy a vysuší vám vlasy, aniž by je přesušil. Teplovzdušný ondulační kartáč Satin Hair 3 vaše vlasy nezamotá, protože je automaticky uvolní. Je dokonalou volbou pro ženy, které chtějí měnit účesy, aniž by si poškodily vlasy. Ať už si vyberete jakýkoli účes – teplovzdušný ondulační kartáč Satin Hair 3 vaše vlasy ochrání a propůjčí jim lesk. Pro krásné vlasy, které jsou zdravé na pohled i na dotek.

Hlavní přednosti kulmy

Keramický kartáč

Pro účely ochrany vašich vlasů při jejich úpravě a vysoušení navrhl Braun kartáč s hladkými hroty a 100% celokeramickým povrchem. Rozděluje teplo rovnoměrně a vytváří lokny a vlny rychle a šetrně.

Uvolňovací funkce

Speciální uvolňovací funkce vám umožní vlasy upravit, aniž by se zamotaly a polámaly. Každý pramen vlasů se snadno a hladce uvolní. Pro rozmanité účesy bez problémů!

Osobní nastavení

Individuální úprava vlasů si žádá možnost individuálního nastavení. 2 stupně nastavení umožňují přizpůsobit teplotu a intenzitu proudění vzduchu dle vašich potřeb. Můžete si být jistá, že teplota a intenzita proudění vzduchu vždy přesně odpovídá typu vašich vlasů, takže ty se pak při úpravě nepřesuší.

Dodatečné vlastnosti: Vytvořte si rozmanité účesy

Lokny

Měkké, lesklé a přirozeně vypadající lokny jsou oblíbené v každé době. Vytvořte si s teplovzdušným ondulačním kartáčem Satin Hair 3 vlastní kudrnatý účes.

Vlny

Vlny propůjčí vašemu účesu strukturu a krásně vám orámují obličej.

Zatočené konečky

Podtrhněte svůj účes dokonalou jiskrou a zatočte si konce. Zatočené konečky jsou moderní vzpruhou pro jakýkoli účes a pomocí teplovzdušného ondulačního kartáče Braun Satin Hair 3 jich dosáhnete snadno.

Objem

S teplovzdušným ondulačním kartáčem Satin Hair 3 si vytvoříte luxusní objem velmi snadno.

Obsah balení

  • teplovzdušný ondulační kartáč Satin Hair 3 AS 330
  • velký tvarovací kartáč (36 mm)
  • malý tvarovací kartáč (18 mm)
  • nástavec pro zvětšení objemu

Další informace

Barva Ne
Maximální příkon Ne
Materiál nástavců Ne
Nastavení teploty Ne
Šířka Ne
Hloubka Ne
Hmotnost Ne

Zákaznické recenze

Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Braun AS 530 SatinHair 5/ASS 1000 Airstyler

* Povinná pole