Braun Bonusová edice Face 80M

Více pohledů

Braun Bonusová edice Face 80M

Běžná cena: 799,00 Kč

Akční cena: 659,00 Kč

Bonusová edice 4 kartáčků Braun Face navržených k epilátorům Braun Face 810, 820, 830 a 831.
Doprava: 69,00 Kč
Model: Face 80M
Výrobce: Braun
Dostupnost: Skladem

Detaily

Provedení výrobku: bílá barva

* Obsahuje všechny 4 náhradní kartáčky (Normální, Sensitive, Exfoliační a kosmetickou houbičku) pro obličejový epilátor s čistícím kartáčkem k výrobkům Braun Face 810, 820, 830 a 831
* 4ks v balení

Popis výrobku:
* Normální (bílý) kartáček je vhodný pro každodenní použití. Jemná vlákna o výšce (cca 9 mm). 
* Sensitive (růžový) kartáček je určený pro velmi jemné a citlivé čištění. Je vhodný pro každodenní použití. Má delší (14mm) a hustší štětinky se zakulacenými konci pro šetrné čištění.
* Peelingový (Modro-bílý) kartáček je určený pro hloubkové čištění pórů. Jemně odstraní odumřelé kožní buňky. Pro intenzivní a hloubkové vyčištění pórů je opatřen delšími (10mm) vnějšími a kratšími (8mm) vnitřními štětinkami. Podporuje regeneraci nových kožních buněk pro mladistvý vzhled. Doporučené používání jednou týdně pro důkladnější čištění pórů do hloubky s využitím svého oblíbeného kosmetického prostředku.
* Kosmetická houbička se používá k vmasírování krému do pokožky nebo k nanášení make-upu. Krém nebo podkladový prostředek aplikujte buď přímo na pleť, nebo na aplikátor, a nanášejte jej kruhovými pohyby přibližně 1 minutu jemně přitlačeným nástavcem pro dosažení rovnoměrné aplikace po celém obličeji.

Další informace

Hmotnost Ne

Zákaznické recenze

Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Braun Bonusová edice Face 80M

* Povinná pole

Mohlo by Vás zaujmout...