Electrolux Sáčky E 201 M

Více pohledů

Electrolux Sáčky E 201 M

649,00 Kč

Sáčky do vysavače Electrolux originál E201M. Balení obsahuje 12ks sáčků z netkané textilie v ceně 549,- Kč


Syntetické filtrační sáčky do vysavače Electrolux E 201 M (Long Performance s-bag), který se vyznačují až o 50% delší životností, než normální papírové sáčky. Pojme až o 15% více nečistot!

Doprava: 79,00 Kč
Výrobce: Electrolux
Dostupnost: Skladem

Vyberte si prodlouženou záruku

Poskytujeme nadstandardní záruky - prodlužte si zákonnou záruční dobu až o 3 roky!
Více informací o prodloužené záruce ZDE

Detaily

Originální sáčky do vysavače Electrolux SBAG 12ks textilní (E201M)Originální sáčky do vysavače Electrolux SBAG 12ks textilní (E201M)Originální sáčky do vysavače Electrolux SBAG 12ks textilní (E201M)Originální sáčky do vysavače Electrolux SBAG 12ks textilní (E201M)Originální sáčky do vysavače Electrolux SBAG 12ks textilní (E201M)Originální sáčky do vysavače Electrolux SBAG 12ks textilní (E201M)Originální sáčky do vysavače Electrolux SBAG 12ks textilní (E201M)Originální sáčky do vysavače Electrolux SBAG 12ks textilní (E201M)

Sáčky do vysavače Electrolux originál E201M. Balení obsahuje 12ks sáčků z netkané textilie. 

sáčky do vysavače originál Electrolux Sbag

Jde o je nový typ syntetického filtračního sáčku do vysavače s  50% delší životností, než běžný papírový sáček, kde v souvislosti s jeho postupným naplňováním se jeho kapacita snižuje. Ne tak při využití originál Electrolux sáčků LongPerformance - jsou vyrobeny z inovovaného materiálu, který zajistí dobrou účinnost sání a konstantní výkon vašeho vysavače.

 sáčky do vysavače originál Electrolux Sbag

Tyto sáčky do vysavače mají vysokou filtrační kapacitu -  až 99 % částic o jemnosti až 1 mikronu (15krát menších než je průměr lidského vlasu), vzduch filtruje o 40 % účinněji než běžný papírový sáček a pomáhá tak zbavit se ze vzduchu částic jako jsou alergeny a některé druhy bakterií.

-sáčky do vysavače originál Electrolux Sbag---

Díky patentovanému provedení a specielnímu způsobu složení kartonu tento sáček sedí dobře ve vašem vysavači, při výměně se uzavírá automaticky - do vzduchu se nedostanou nežádoucí nečistoty.

 


Sáčky do vysavače Electrolux Sbag 12ks textilní (E201M) 

Certifikováno TÜV. 

 


Pro správný výkon je potřeba sáčky S-bag ® pravidelně vyměňovat, mikrofiltry je třeba vyměnit po každém pátém prachovém sáčku. Filtry ve vysavači je doporučeno nahradit minimálně dvakrát ročně, v závislosti na jejich stupni znečistění.
 

sáčky do vysavače originál Electrolux Sbag

Všechny s-bag ® prachové sáčky jsou složené specielním způsobem a uchycené v jedinečném patentovaném kartonu, takže dobře sedí ve většině vysavačů Electrolux.  Jednoduché a rychlé je i jeho vyjmutí - sáček se uzavře automaticky - nedochází k úniku prachu při vyjmutí sáčku z přístroje.

sáčky do vysavače originál Electrolux Sbag

 

 sáčky do vysavače originál Electrolux Sbag

Proč zvolit sáček z netkané textilie?

sáčky do vysavače originál Electrolux Sbag

Sáčky z netkané textilie se vyznačující schopností udržte si vysoký sací výkon až do chvíle, kdy jsou plné, mají 15x většíkapacitu než klasický plochý prachový sáček.Tyto syntentické sáčky do vysavače odfiltrují lépe většinu nečistot (až 99% částic o velikosti jeden mikron), což je až o 40% oproti tradičnímu papírovému sáčku.

sáčky do vysavače originál Electrolux Sbag

Jsou ve srovnání s papírovými sáčky do vysavačů více odolné proti vodě - nedojde k tomu, že zbytek omylem nasáté tekutiny sáček zvlhčí, a následně dojde k jeho snadnému protržení.

sáčky do vysavače originál Electrolux Sbag

Sáčky z netkané textilie mají delší životnost než klasické sáčky papírové - nedochází k ucpávání pórů jako u sáčku papírového, nesnižuje se účinnost vysávání, sáček můžete používat téměř dvakrát tak dlouho.

sáčky do vysavače originál Electrolux Sbag

Sáčky z netkané textilie jsou pevnější než tradiční sáček papírový - neprotrhnou se tak snadno, vysajete-li omylem kamínek či ostrý předmět.

Electrolux E 201 M sáčky do vysavače

Další informace

Hmotnost 0,5 kg

Zákaznické recenze

Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Electrolux Sáčky E 201 M

* Povinná pole