obchod@kuptotu.cz +420 734 578 131

Můj košík

prázdný

Electrolux EDBS7146GR

Doprava zdarma

Více pohledů

Doprava: ZDARMA
Model: EDBS7146GR
Výrobce: Electrolux

Dostupnost: Momentálně nedostupný produkt

4 999,00 Kč
včetně DPH a PHE
Nákup na splátky - Cofidis:
iplatba- splátková kalkulačka
Nákup na splátky - Cetelem:
Cetelem - splátková kalkulačka
Vyberte si prodlouženou záruku

Poskytujeme nadstandardní záruky - prodlužte si zákonnou záruční dobu až o 3 roky!
Více informací o prodloužené záruce

Detaily

 

Řada Electrolux CompactPower™ je rodina parních generátorů, které jsou velmi výkonné a zároveň se hodí do malých prostor. Žehlicí plocha Caressium™ zajistí, že žehlička bezchybně klouže a optimálně pečuje o vaše oblečení díky chytrému rozložení páry pomocí parních otvorů, které rovnoměrně a hluboce navlhčí vaše oblečení, takže výsledek je úžasný, a to za mnohem kratší dobu!

Získejte maximální sílu žehlení s žehličkou EDBS7146GR 2400W, která vytvoří tlak až 5 barů. Je schopna vytvořit 240g silný proud páry, zároveň si můžete páru regulovat mezi 0 – 100 g. Spolu s funkcí rychlého startu během 2 minut to znamená, že vyžehlíte více za méně času. A navíc si déle užijete všechno to krásně vyžehlené oblečení.

S nastavením ECO je žehlička EDBS7146GR stejně šetrná k životnímu prostředí jako k vašemu oblečení. Můžete snížit energii o 20 % oproti maximu. Samozřejmě, že když potřebujete žehlit naplno, lze nastavení vrátit zpět na maximum.

Chytře navržená žehlicí plocha Caressium™ nabízí devět optimálně rozmístěných otvorů na páru, které zaručí důkladné navlhčení. Jemné drážky na žehlicí ploše usnadňují skluz a rychlé žehlení, zároveň jsou šetrní k vašim oblíbeným kouskům.

Automatické a manuální nastavení funkce páry je mnohem užitečnější, protože si sami určíte přesné množství páry, které tkanina potřebuje. Jednoduše posuňte kolíček dopředu nebo dozadu, abyste přepnuli mezi automatickým nebo manuálním nastavení páry, a tak budete mít vaše žehlení vždy pod kontrolou.

Nemusíte být nutně svázáni s žehlicím prknem. S rukojetí žehličky EDBS7146GR se pohybujete zcela volně a můžete si ji vzít kamkoli budete potřebovat.

Chytře navržená parní stanice s inteligentním úschovným prostorem na 2 m kabel a 1,8 m parní hadicí, to všechno zabere jen malý prostor, takže je můžete uklidit kamkoli. Perfektní řešení do malých bytů.

 

Výkon, který vám usnadní žehlení

Výkon, který vám usnadní žehlení

S 2400W žehličkou EDBS7146GR 2400W získáte maximální výkon, který vytváří tlak 5 bar a umožňuje intenzivní dávku páry 240 g a proměnlivé množství páry 0-100 g. Ve spojení s funkcí rychlého startu 2 min. to znamená, že zvládnete více žehlení za kratší dobu. Budete tak mít více času užít si všechny oděvy, o které se pečlivě staráte.

 

S funkcí ECO pečujete o své oděvy i životní prostředí a ušetříte 20 % energie

S funkcí ECO pečujete o své oděvy i životní prostředí a ušetříte 20 % energie

S nastavením ECO je žehlička EDBS7146GR stejně šetrná k životnímu prostředí jako k vašemu oblečení, protože ve srovnání s maximálním nastavením spotřebovává o 20 % méně energie. Samozřejmě, že v případě potřeby můžete vždy přepnout zpět na maximální nastavení.

 

Rukojeť vám poskytuje volnost pohybu

Rukojeť vám poskytuje volnost pohybu

Už nemusíte být nadále připoutáni k žehlicímu prknu. Díky rukojeti se můžete volně pohybovat a vzít vaši žehličku EDBS7146GR kamkoli chcete.

 

S keramickou žehlicí plochou Caressium™ uchováte své oblíbené oděvy déle

S keramickou žehlicí plochou Caressium™ uchováte své oblíbené oděvy déle

Uchovávejte své oděvy v dokonalém stavu - znovu a opakovaně. V důmyslně navržené žehlicí ploše Caressium™ je optimálně rozmístěno devět průduchů pro páru, které umožňují intenzivní navlhčování. Jemné linky na žehlicí ploše usnadňují skluz a rychlé žehlení a zároveň jsou k vašim oblíbeným oděvům šetrné.

 

Díky důmyslnému uložení napájecí šňůry a napařovací hadice jste stále flexibilní

Díky důmyslnému uložení napájecí šňůry a napařovací hadice jste stále flexibilní

Důmyslně konstruovaná základna s inteligentním uložením 2 m dlouhé šňůry, napařovací hadice o délce 1,8 m a bezpečnostní podložka, všechny tyto prvky využívají minimální prostor a umožňují tak uložit žehličku kdekoli - dokonale se tak hodí do malého bytu.

 

Díky funkci automatického a manuálního napařování máte nad žehlením stále kontrolu

Díky funkci automatického a manuálního napařování máte nad žehlením stále kontrolu

Praktická funkce automatického a manuálního napařování vám umožňuje vypustit do tkaniny ideální a přesnou dávku páry. Stačí jednoduše přepnout z automatického na manuální napařování nebo obráceně a nad žehlením tak budete mít vždy kontrolu.

 

Technické údaje
Vlastnosti
Odvápňovací funkce Ano
Odvápňovací náplň Ne
Další vlastnosti Pilot lamp - eco mode, iron temperature, steam ready
Přihrádka na kabel Ano
Materiál desky Keramická
Typ žehlící plochy Keramická
Modelová řada CompactPower
Světelný varovný indikátor Ne
Tlačítko pro postřik None
Funkce postřik no
Jednorázová dávka páry 240
Pára Ano
Řízení množství páry Ano
Super intenzivní napařování „proti záhybům“ Ano
Vertikální napařovací funkce Ano
Energie
Příkon (W) 2400
Napájecí napětí (V) 220-240
Požad. jištění (A) 15

Další informace

Rychlý dotazZadejte svůj dotaz

* Povinná pole

Alternativní produkty