obchod@kuptotu.cz +420 734 578 131

Můj košík

prázdný

Electrolux Sáčky E 203

Více pohledů

Doprava: 59,00 Kč
Výrobce: Electrolux

Dostupnost: Momentálně nedostupný produkt

249,00 Kč
včetně DPH a PHE

Detaily

Sáčky s-bag® Anti-Odour představují originální standardní sáčky do vysavače pro majitele domácích mazlíčků, přičemž vynikají jedinečnými vlastnostmi:

Pohlcují a neutralizují nepříjemné pachy: na rozdíl od běžných papírových sáčků, které pohlcují vlhkost, sáčky s-bag® Anti-Odour používají odolné syntetické materiály potažené voskem, který pohlcuje nepříjemné pachy a brání jejich šíření ven z vysavače. Majitelé domácích mazlíčků velmi ocení tento jedinečný odstraňovač pachů.

Vyšší sací výkon: díky odolnému syntetickému materiálu, z něhož je tento sáček vyroben, je při jeho plnění zajištěn optimální průtok vzduchu a stálý sací výkon vysavače.

Vysoká filtrační kapacita: syntetický materiál, z něhož jsou sáčky s-bag® Anti-Odour vyrobeny, filtruje až 99 % prachu, pylu, alergenů a dalších částic.

Hygienická a snadná výměna: díky speciálnímu způsobu skládání a jedinečné patentované lepence tento sáček snadno zapadne do vysavače a je hygienický; při vyjmutí z vysavače se automaticky uzavře, takže nemůže dojít k vysypání obsahu a výměna je rychlá a čistá.

Sáčky s-bag® jsou rovněž k dispozici v různých materiálech podle vašich potřeb tak, abyste mohli optimalizovat výkon vašeho vysavače: Classic Long Performance, GREEN, Anti-Allergy a Ultra Long Performance.

Pro zachování optimálního výkonu je třeba sáčky pravidelně měnit; filtry by se měly měnit při každé čtvrté výměně sáčků ve vysavači. Všechny filtry by se měly měnit nejméně dvakrát ročně nebo tehdy, jsou-li viditelně znečištěné. Použití neoriginálních sáčků s-bag® může mít nepříznivý vliv na výkon vašeho vysavače.

Další informace

Hmotnost 0,35 kg

Rychlý dotazZadejte svůj dotaz

* Povinná pole

Alternativní produkty