obchod@kuptotu.cz +420 734 578 131

Můj košík

prázdný

Faraon Adult Mini 15kg

Více pohledů

Doprava: 79,00 Kč
Model: Adult Mini 15kg
Výrobce: Faraon

Dostupnost: Momentálně nedostupný produkt

1 692,00 Kč
včetně DPH a PHE

Detaily

Superprémiové krmivo připraveno pro dospělé psy malých plemen je kvalitní a vyvážené krmivo s výborným poměrem masových složek a vitamínů včetně rybích derivátů, jenž zbytečně nezatěžuje zvířecí organismus a blahodárně působí na srst, pohybový aparát a celkovou kondici spokojenost dospělého psa. Tvar granulek je koncipován tak, aby byl lehce a jednoduše stravitelný.

Obsahuje také:

Obilniny, maso a masové deriváty, oleje a tuky, deriváty rostlinného původu, ryby a rybí deriváty, minerály, semena, kvasnice.

Taurin- pro nervový systém a kardio systém, má vliv na nervovou soustavu, detoxikace organismu. Zabaraňuje degeneraci oční sliznice, (CRD), urychluje regenareci vaziv a pojivkových tkání, redujkuje stresové podněty a zlepšuje koncentraci.

L karnitin- zlepšuje fyzickou výkonnost a snižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Vit. A – napomáhá správné funkci očí,podporuje plodnost u samců i samic, udržuje dobrou kvalitu kůže,příznivě působí na sliznici psa.

Měď - Ovlivňuje pevnost kostí , pojivových tkání a kůže, je nezbytná k činnosti svalstva (i srdce) a vývoji mozku a správné činnosti nervové soustavy. Hraje důležitou roli při tvorbě červených krvinek. 

Díky podpoře činnosti enzymů přispívá měď k transportu železa v krvi, má pozitivní vliv na udržování imunity. Zvyšuje odolnost organismu, působí antibakteriálně a antiparaziticky

Rychlý dotazZadejte svůj dotaz

* Povinná pole

Alternativní produkty