obchod@kuptotu.cz +420 734 578 131

Můj košík

prázdný

Faraon Puppy large breed 20 kg

Více pohledů

Doprava: 79,00 Kč
Model: Puppy large breed 20 kg
Výrobce: Faraon

Dostupnost: Momentálně nedostupný produkt

1 477,00 Kč
včetně DPH a PHE

Detaily

Kompletní, dokonale vyvážené a velice kvalitní superprémiové krmivo pro štěňata velkých a obřích plemen. Receptura klade důraz na zdravý vývoj pohybového ústrojí a energetickou náročnost. Svým složením přispívá k optimálnímu vývoji také zejména mozku, chrupu, zraku a srsti. Jedinečné složení krmiva blahodárně působí na zvýšené nároky rychle rostoucí kostry a posílení imunitního systému, který zvyšuje obranyschopnost organismu. Zajišťuje dokonalou přípravu do dalšího stádia života a výživy v dospělosti (High Premium Adult). Vyrobeno pouze z kvalitních a lehce vstřebatelných surovin. Obsahuje proteiny, aminokyseliny, stopové prvky a vitamíny. Zaručuje zdravý vývoj Vašeho psa.


Obsahuje také:

  • Taurin - zabraňuje degeneraci oční sítnice (CRD), urychluje regeneraci vaziv a pojivových tkaní, redukuje stresové podněty a zlepšuje koncentraci.
  • Omega 3 a 6 - speciální mastné kyseliny v poměru 5 - 10 : 1, blahodárně působící na duševní rozvoj, obranyschopnost organismu a nervovou soustavu. Přispívá k prevenci srdečně-cévních onemocnění.
  • F.O.S - frukto - oligo -sacharidy- napomáhají probiotickému působení, čímž zlepšují střevní mikroflóru a posilují imunitní systém.
  • Methionin - chrání játra před toxickými látkami, blahodárně působí na růst srsti. Napomáhá také zdravému vývoji zraku.
  • L-Karnitin - zlepšuje fyzickou výkonnost a snižuje hladinu cholesterolu v krvi.
  • Biotin - přispívá metabolismu tuků a bílkovin, pozitivně ovlivňuje kvalitu srsti.
  • Obsah využitelné energie: 2050 Kj na 100g

Rychlý dotazZadejte svůj dotaz

* Povinná pole

Alternativní produkty