obchod@kuptotu.cz +420 734 578 131

Můj košík

prázdný

FIELDMANN FDK 2001-E

Doprava zdarma

Více pohledů

Doprava: ZDARMA
Model: FDK 2001-E
Výrobce: Fieldmann

Dostupnost: Momentálně nedostupný produkt

798,00 Kč
včetně DPH a PHE

Detaily

Popis:

  • Napětí 230V/50Hz
  • Příkon 710 W
  • Otáčky motoru bez zatížení: 4800rpm
  • Pohodlná rukojeť
  • Měděné vinutí motoru
  • Průměr kotouče 140mm
  • Obsah balení: Kotoučova pila, pravoúhlý držák, vzdálenosti řezu, 1ks řezacího kotouče


POMOCNÍK PRO PŘESNÉ ŘEZÁNÍ

Dlouhé podélné řezy, krácení prken a trámků, šikmé řezy „na pokos", kolmé i šikmé krácení, to vše snadno zvládne jedno jediné ruční nářadí – kotoučová pila. Je vhodná i pro náročnější a přesnější truhlářské, nábytkářské nebo modelářské práce a také v případě, kdy potřebujete rozřezat různé desky a prkna při stavbě zahradního domku či pokládání podlahy.

Kotoučová pila FDK 2001-E je praktická lehká ruční pila s kompaktní konstrukcí vybavená ochraným krytem kotouče a moderním ergonomickým designem. Díky příkonu 710 W a vysokootáčkovému motoru (s otáčkami bez zatížení 4800 rpm) je pila velmi výkonná a kotouč o průměru 140 mm zajistí velmi přesné řezy.

Pila je vybavena motorem s měděným vinutím, což zajistí lepší výkon stroje a prodlužuje jeho životnost. Součástí pily je vodicí lišta (vodící saně), pomocí které se pila při řezání vede po čáře řezu na povrchu řezaného materiálu a usnadňuje tak přesné delší podélné i příčné řezy. Optimální hmotnost a pohodlná rukojeť s bezpečnostním spínačem dovoluje perfektní vedení pily a bezpečnou a pohodlnou manipulaci.

Kotouč je vyměnitelný, a tak se se správně vybraným řezným kotoučem můžete pustit nejen do řezání dřeva, ale také tvrdých dřevovláknitých a dřevotřískových desek, sádrokartonu, plastů či tenkých plechů. V každém případě při práci myslete na bezpečnost – ochranné brýle jsou nezbytné

Další informace

Druh nářadí Kotoučová pila

Rychlý dotazZadejte svůj dotaz

* Povinná pole

Recenze

09:44:41, 03.03.2016

Alternativní produkty