obchod@kuptotu.cz +420 734 578 131

Můj košík

prázdný

Jako autorizovaný prodejce značky Hotpoint - Ariston si Vám dovolujeme představit spotřebiče, které můžete u nás zakoupit a my Vám společně s výrobcem poskytneme 5-ti letou záruku a plný sevis po celou dobu záruky !!!

Hotpoint Vám nabízí 5 let záruky na Vaše spotřebiče. Více informací naleznete na www.extrazaruka.cz

LDFA++ 12H14 EU -  myčka Hotpoint-Ariston v energetické třídě A++ s LCD displejem v češtině a 12 mycími programy

WMD 863B EU - Předem plněná pračka Hotpoint Ariston s kapacitou na 8 kg prádla, energetická třída A+++

WMSDN 7239 B CZ - úzká/slim předem plněná pračka Hotpoint Ariston s kapacitou na 7 kg prádla, energetická třída A+++

WMSGN 6229 B CZ - úzká předem plněná pračka  Hotpoint Ariston, energetická třída A++ kapacita na 6 kg prádla

WMG 742 EU - Předem plněná pračka Hotpoint Ariston v bílém provedení. Energetická třída A++, kapacita na 6 kg prádla

WMD 923BX EU - Předem plněná pračka Hotpoint Ariston v bílém provedení. Náplň 9 kg prádla, energetická třída A+++

TCD 93B 6H/Z - Kondenzační sušička Hotpoint Ariston s náplní až 9 kg

 WMD 1044BX EU - Předem plněná pračka Hotpoint Ariston v bílém provedení. Náplň 10 kg prádla, Energetická třída A+++.

AQ83F 49 EU - Předem plněná pračka Hotpoint Ariston v bílém provedení se stříbrným čelem. Energetická třída A+++, náplň 8 kg prádla, 10 let záruka na motor pračky !!!

AQ93F 297 EU - Předem plněná pračka Hotpoint Ariston v bílém provedení se stříbrným čelem. Energetická třída A+++, náplň 9 kg prádla, 10 let záruka na motor pračky !!!

AQ93F 69 EU - Předem plněná pračka Hotpoint Ariston v bílo/stříbrném provedení. Kapacita 9 kg prádla, energetická třída A+++, 10 let záruka na motor pračky !!!

AQC9 6F7 TM1 (EU) - Velice úsporná kondenzační sušička Hotpoint Ariston v bílém provedení se stříbrným čelem. Energetická třída A-60 %, náplň 9 kg prádla

AQD1170D 69 EU/A - Předem plněná pračka Hotpoint Ariston se sušičkou v bílém provedení se stříbrným čelem. Náplň 11/7 kg prádla, třída AAA.

AQ105D 49D EU/B - Předem plněná pračka Hotpoint Ariston v bílo-stříbrném provedení. Energetická třída A+++-20 %, náplň 10 kg prádla

E3D AA X - Kombinovaná lednice Hotpoint Ariston v nerezovém provedení s beznámrazovým systémem. Energetická třída A+, objem 436

E4D AA W C Kombinovaná lednice Hotpoint Ariston v bílém provedení s beznámrazovým systémem. Energetická třída A+, objem 402 l

E4DY AA X C -  Kombinovaná lednice Hotpoint Ariston v nerezovém provedení s beznámrazovým systémem. Výška 195 cm, energetická třída A+, objem 402

EBLH 18311 V O3 Kombinovaná lednice Hotpoint Ariston v bílém provedení. Výška 187 cm, objem 302 l (212/90), energetická třída A+++

EBLH 20213 F - Kombinovaná chladnička Hotpoint-Ariston v energetické třídě A+

EBM 18311 V - Kombinovaná lednice Hotpoint Ariston v bílém provedení. Energetická třída A++

EBMH 18211 V O3 - Kombinovaná lednice Hotpoint Ariston v bílém provedení. Energetická třída A+

EBMH 18311 V O3 - Kombinovaná lednice Hotpoint Ariston v bílém provedení. Energetická třída A++

EBYH 20303 F - Kombinovaná lednice Hotpoint Ariston v nerezovém provedení s beznámrazovým systémem. Výška 200 cm, energetická třída A++

EMTMH19221FW - Kombinovaná lednice Hotpoint Ariston v nerezovém provedení s beznámrazovým systémem. Energetická třída A+

 


Při zakoupení pračky Aqualtis se Super Silent motorem Vám Hotpoint nabízí záruku na motor po dobu 10 letVíce informací zde.

Objevte Britskou kvalitu a Italský design

Hotpoint spotřebiče jsou ergonomické, tiché, intuitivní a bezpečné a nabízí inteligentní řešení a maximální komfort v každé místnosti v domě. Střízlivě sofistikovaný styl, ekologická odpovědnost a konstantní důraz na kvalitu a inovace: Hotpoint spotřebiče pro praní a péči o oděvy, mytí nádob a konzervování a vaření jídla plně odrážejí jedinečnou osobnost každé domácnosti a každé místnosti, při současném zajištění nejvyšší výkonnosti, nižší úrovně spotřeby a vynikajícího výkonu.

Nová zkušenost s výrobkem

Nejen prací cykly, ale kompletní péče o tkaniny, víc než jen uchování potravin, tale nabídnutí ideálního prostředí pro potraviny, nejen programy automatického vaření, ale nejlepší způsoby, jak využívat kreativitu v kuchyni. Díky naší zkušenosti a trvalému výzkumu a vývoji, nabízíme inteligentní a kvalitní zařízení, která zaručují vynikající výsledky s cílem překročit očekávání spotřebitelů a získat nové a obohacující zážitky v domácnosti.

Inovace výrobků
Co z nás činí skutečně jedinečnými jsou naše hluboké znalosti a pochopení potřeb spotřebitelů. To nám umožňuje vytvářet průlomové inovace, které změní způsob, jakým lidé komunikují se spotřebiči a poskytovat vynikající úroveň výkonu, která obohacuje domácí život.

Eco myšlení
Inteligence znamená také nové technologie zaměřené na snížení spotřeby energie a vody. Naše inovace spotřebičů zajišťují vynikající výsledky a zároveň umožňují zachování vzácných zdrojů bez plýtvání energií.

Funkční design
Náš design představuje ideální rovnováhu mezi potřebami spotřebitelů a tím, co pro ně chceme. Není to pouze vyjádření jedinečného a osobitého stylu, ale propojení funkčnosti, ergonomie a inovativních způsobů pro snadné používání našich spotřebičů.

Kvalita v detailu
Zpracování a elegance v každém detailu vytváří harmonický a hluboce uspokojující styl, kladoucí důraz na nové funkce, které umožňují nové přístupy ke každodennímu životu.