Hračka Lamaze - Páv Emil

Více pohledů

Hračka Lamaze - Páv Emil

399,00 Kč
Doprava: ZDARMA
Výrobce: Lamaze
Dostupnost: Momentálně nedostupný produkt

Detaily

Určení: univerzální
Doporučený věk: od narození
Materiál: polyester; textilie
Barva: červená; modrá; různá; zelená; žlutá

Páv Emil Lamaze patří mezi krásné dětské hračky pro nejmenší. Páv má v ocásku ukryty předměty hry pro vaše děťátko. Najdete tam třeba pískátko, chrastítko nebo zrcátko, ve kterém se může dítě pozorovat. Křidélka jsou vyrobena ze šustivých materiálů, které upoutají pozornost dítěte. Při hře zvuk šustění, stimuluje sluchové vnímání dítěte. Pestré barvy a kontrastní černobílé vzory, pomáhají dítěti rozvíjet jeho zrakovou ostrost a schopnost vnímat barvy a tvary. Oči hračky pro děti Lamaze jsou speciálně navrženy tak, aby upoutaly pozornost miminka a učily ho koncentraci. Při manipulaci s hračkou, se dítě snaží používat prstíky a tím tak uchopovat předměty. To pomáhá k rozvoji jeho jemné motoriky rukou.

Hračky Lamaze mají praktickou karabinu, díky které hračku můžete vzít kamkoliv sebou. Můžete ji připnout k postýlce, kočárku nebo třeba k autosedačce.

Hračka je vyrobena z kvalitního veluru. Použity jsou pouze dvou až třívrstvé tkaniny s trvanlivým potiskem s dlouhou odolností. Barvy tak zůstávají stále stejně intenzivní.
Použitá výplň je vyrobena pouze z nejlepší střiže polyesterových vláken, což zajišťuje zvýšenou měkkost a dlouhou životnost hraček.

U všech hraček Lamaze není u částí, které se mohou dostat do úst použito PVC. Hračky Lamaze jsou testovány bez ohledu na kategorii pro kterou jsou určeny dle nejpřísnějších norem EN-71, ASTM F963-96a a slinného testu DIN.

Rozvoj smyslů:
* rozvoj zrakové ostrosti
* rozvíjí sluchové vnímání
* rozvoj jemné motoriky
* rozvoj hmatových receptorů

Parametry:
* pro děti od narození
* funkce pískátka i chrastítka
* praktická karabina
* rozměr: 18 cm

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm): 26.00
Šířka (cm): 5.00
Hloubka (cm): 23.00

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.120
Výška (cm): 14.00
Šířka (cm): 11.40
Hloubka (cm): 21.60
EAN: 0796714270135

Záruční doba: 24 měsíců

páv Emil je vyroben z různých materiálů, které stimulují hmatové receptory, pestré barvy a černobílé kontrastní vzory pak napomáhají rozvíjení zraku

Další informace

Displej nedefinováno
Napájení nedefinováno
Dosah nedefinováno

Zákaznické recenze

Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Hračka Lamaze - Páv Emil

* Povinná pole