Krups GVX242

Více pohledů

Krups GVX242

1 398,00 Kč
Mlýnek na kávu Krups GVX242. Kombinace nerezové oceli s černým plastem. Systém mletí malými mlýnskými kameny.
Doprava: ZDARMA
Model: GVX242
Výrobce: Krups
Dostupnost: Skladem
Vyberte si prodlouženou záruku

Poskytujeme nadstandardní záruky - prodlužte si zákonnou záruční dobu až o 3 roky!
Více informací o prodloužené záruce ZDE

Detaily

Elegantní kávomlýnek s mlecími kameny, který svou výbavou a především chutí zpracované kávy uspokojí i náročnější znalce. Najednou zvládá zpracovat až 225 gramů zrn (možnost nastavení množství kávy pro 2 až 12 šálků), přičemž maximální příkon až 1100 W zajišťuje extra rychlou přípravu kávy. Potěší i skutečnost, že mlecí kameny jsou odnímatelné, takže se velmi snadno čistí.

Přístroj je orientován hlavně na bezpečnost a praktické využití, proto v jeho výbavě nechybí kontrolka provozu a dokonce ani ochrana proti připálení zrn. Nádobka je navíc průhledná, takže můžete kdykoli kontrolovat aktuální hrubost zrn. Součástí prodejního balení je navíc i praktický kartáček na čištění kamenů.

Mezi zákazníky se jedná o velmi oblíbený mlýnek – uživatelé na něm pozitivně hodnotí především možnost nastavení hrubosti kávy, dostatečnou kapacitu, tichý chod a to, že skutečně vůbec nepřipaluje kávu. Někteří zákazníci pak jako možné negativum uvádí občasné problémy při stlačení zapínacího tlačítka.

Společnost Krups je celosvětově předním výrobcem přístrojů pro přípravu kávy (především kávovary, například Dolce Gusto). Své dlouholeté zkušenosti německá společnost využívá pro navrhování a prodej přístrojů, které jsou proslaveny především úchvatným poměrem cena/výkon a vysokou spolehlivostí, což pozitivně reflektují uživatelé i odborníci z celého světa.

Technické parametry:

• elegantní mlýnek s mlecími kameny
• maximální příkon 1100 W
• kapacita 225 gramů
• kontrolka provozu
• snadné čištění
• rozměry: 14 × 12 × 26 cm

Další informace

obsah (l) Ne
Barva Ne
Funkce napěnění Ne
Hmotnost Ne
Předehřívání šálků Ne
Materiál Ne
Šířka Ne
Hloubka Ne
nastavení stupňů Ne

Zákaznické recenze

Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Krups GVX242

* Povinná pole

Mohlo by Vás zaujmout...