obchod@kuptotu.cz +420 734 578 131

Můj košík

prázdný

Krups GVX242

Doprava zdarma

Více pohledů

Doprava: ZDARMA
Model: GVX242
Výrobce: Krups

Dostupnost: Momentálně nedostupný produkt

1 799,00 Kč
včetně DPH a PHE
Vyberte si prodlouženou záruku

Poskytujeme nadstandardní záruky - prodlužte si zákonnou záruční dobu až o 3 roky!
Více informací o prodloužené záruce

Detaily

Elegantní kávomlýnek s mlecími kameny, který svou výbavou a především chutí zpracované kávy uspokojí i náročnější znalce. Najednou zvládá zpracovat až 225 gramů zrn (možnost nastavení množství kávy pro 2 až 12 šálků), přičemž maximální příkon až 1100 W zajišťuje extra rychlou přípravu kávy. Potěší i skutečnost, že mlecí kameny jsou odnímatelné, takže se velmi snadno čistí.

Přístroj je orientován hlavně na bezpečnost a praktické využití, proto v jeho výbavě nechybí kontrolka provozu a dokonce ani ochrana proti připálení zrn. Nádobka je navíc průhledná, takže můžete kdykoli kontrolovat aktuální hrubost zrn. Součástí prodejního balení je navíc i praktický kartáček na čištění kamenů.

Mezi zákazníky se jedná o velmi oblíbený mlýnek – uživatelé na něm pozitivně hodnotí především možnost nastavení hrubosti kávy, dostatečnou kapacitu, tichý chod a to, že skutečně vůbec nepřipaluje kávu. Někteří zákazníci pak jako možné negativum uvádí občasné problémy při stlačení zapínacího tlačítka.

Společnost Krups je celosvětově předním výrobcem přístrojů pro přípravu kávy (především kávovary, například Dolce Gusto). Své dlouholeté zkušenosti německá společnost využívá pro navrhování a prodej přístrojů, které jsou proslaveny především úchvatným poměrem cena/výkon a vysokou spolehlivostí, což pozitivně reflektují uživatelé i odborníci z celého světa.

Technické parametry:

• elegantní mlýnek s mlecími kameny
• maximální příkon 1100 W
• kapacita 225 gramů
• kontrolka provozu
• snadné čištění
• rozměry: 14 × 12 × 26 cm

Další informace

Rychlý dotazZadejte svůj dotaz

* Povinná pole

Recenze

07:36:14, 12.04.2016
Doporucuji
07:30:31, 11.03.2016
všechno super, již mám druhý
Krásný design, dobrá regulace mletí.
11:26:47, 12.02.2016 Petr
Dle mého nejlepší elektrický mlýnek do 2000,- pro kávomily na doma Nastavení počtu namletých porcí Nevyhazuje kávu všude kolem sebe Nastavitelná hrubost mletí - nakonec se povedlo najít ideál na espresso ale nechápu k čemu mlýt kávu na tak ultrajemný prach. Údržba úplně v pohodě, žádná komplikace Nádoba na mletou kávu jde pohodlně a přesně vyndat, nasypat z ní oblým růžkem rovnou do páky kávovaru a zase zavřít. Žádný zbytečný nepořádek pokud nemáte parkinsona
2/3 stupnice nastavení hrubosti mletí jsou použitelné tak maximálně na džezvu a možná ani to ne. Tak jemný kávový prach jsem ještě neviděl. Posledních 4-5 stupňů nastavení hrubosti mletí má úplně jiný zdvih kamene a teprve tam je hrubost mletí ideální na espresso a dále dokonce i na drip. Nevidím v tom problém, jen je díky tomu mnohem menší rozptyl mletí kolem ideální hodnoty. Kdo chce více experimentovat s hrubostí mleté kávy musí o třídu výše. škoda že nemá hubičku s vývodem a stojánkem na páku kávovaru.
Jsem velmi spokojen. Hledal jsem nástroj, který mi umožní připravit kávu pro návštěvu rychleji a ne trávit půl hodiny ručním mletím kávy pro šest osob. Ručně a keramikou si můžu umlýt kávu pro sebe když si chci užít celý rituál přípravy. Výhoda je také nastavení mletí ve stupních a ne pohyblivým kolečkem. Člověk si tak najde své ideální nastavení a není problém točit jiné druhy přípravy kávy a vždy si tak nastavit to své ideální pro konkrétní druh přípravy.

Alternativní produkty