MG 5050 HOLÍCÍ STROJEK 2V1 BRAUN

Více pohledů

MG 5050 HOLÍCÍ STROJEK 2V1 BRAUN

2 399,00 Kč
Doprava: ZDARMA
Výrobce: Braun
Dostupnost: Momentálně nedostupný produkt

Detaily

Typ zastřihovače: zastřihovač vousů
Použití a údržba: omyvatelný
Počet nástavců v balení: 2
Zdroj energie: akumulátorový (Ni-Mh); síťový 230V
Typ baterií: Ni-MH akumulátor
Doba provozu: 30 min
Doba nabíjení: 1 hod
Bradka - strniště - hladká tvář…Multi zastřihovač 3v1
Multi zastřihovač a holicí strojek na vousy MG 5050 – je univerzální holicí strojek pro jedinečný a moderní styling vousů!
Tento elegantní holicí strojek, styler a zastřihovač 3 v 1 změní jakýkoli porost na obličeji ve stylově tvarovanou bradku, hladce oholenou tvář, přesně zastřižené tvary nebo jasně vymezené linie. Multi zastřihovač MG 5050 se může pochlubit špičkovou technologií a výkonem holicího strojku Braun pro suché holení v kombinaci s nastavitelným zastřihovačem pro styling a výměnným příslušenstvím pro zastřihování vousů na čtyři různé délky.

Hlavní vlastnosti výrobku

Hladké oholení
Plnohodnotný planžetový holicí strojek pro účinné a hladké oholení
MG 5050 byl navržen tak, aby poskytl mimořádně hladké oholení menším počtem tahů. Mimořádně široká holicí hlava umožní pohodlně oholit větší plochy, zatímco špičková technologie SmartFoil účinně zachytí vousy rostoucí různým směrem. Pro dokončení dokonale čistého oholení se integrovaný systém citlivosti na dotyk hladce přizpůsobí použitému tlaku, takže tvoje pokožka zůstane čistá a hladká bez sebemenšího poranění.

Zastřihování
Výsuvný hřeben pro zastřihování vousů na čtyři různé délky (1,2 mm, 2,8 mm, 4,4 mm, 6 mm)
Zastřihovací nástavec umožní zastřihnout vousy na požadovanou délku za pár minut. Výsuvný zastřihovací hřeben nabízí čtyři nastavení délky od krátkých vousů po plnovous (1,2 mm, 2,8 mm, 4,4 mm, 6 mm), takže je mimořádně snadné udržovat vousy ve zvolené délce. Přesný systém click-and-lock umožní lehce změnit a zajistit nastavení délky dotykem prstu bez nutnosti sundávat nebo měnit hřeben. Součástí balení je také hřeben na třídenní vous, který je dokonalým řešením pro udržování stylového strniště pod kontrolou.

Styling
Nastavitelný zastřihovač pro tvarování přesných kontur
Tvarovací nástavec je skvělý k doladění osobního stylu. Speciální nastavitelný zastřihovač se dvěma stranami usnadňuje práci na detailech tvého vzhledu. Úzká strana zastřihovače přesně vymezí linie a okraje a vytvaruje přísné křivky na všech správných místech, zatímco širší strana (28 mm) rovně zastřihne a zarovná rozsáhlejší partie.

Obsah balení

Zastřihovač
Nastavitelný hřeben se 4 polohami (1,2–6 mm)
Zastřihovač třídenního strniště / ochranný kryt planžety
Nabíječka


Rozměry výrobku

Hmotnost: 0.394 kg
Výška: 16.1 cm
Šířka: 3.12 cm
Hloubka: 11 cm

Další informace

Zastřihovací nástavec Ne
Počet planžet/frézek Ne
Napájení Ne
Vodotěsný Ne
Provoz na akumulátor Ne
Rychlonabíjení Ne
Barva Ne

Zákaznické recenze

Napište vlastní recenzi

You're reviewing: MG 5050 HOLÍCÍ STROJEK 2V1 BRAUN

* Povinná pole