ORAL-B Care 3000

Více pohledů

ORAL-B Care 3000

3 199,00 Kč
tech. 3D Excel - 40.000 pulz. a 8.800 os. pohybů za min, 2 min. časovač,3 režimi čistění, 1 kartáčková hlava Precision Clean a 1x Sensitive Clean nebo 1 koncovka Cross+1 kon. Sensitive+1 kon. 3D White
Doprava: ZDARMA
Výrobce: ORAL-B
Dostupnost: Skladem
Nákup na splátky - Cetelem:
Cetelem - splátková kalkulačka

Detaily

VLASTNOSTI

Kartáčová hlava s desingem inspirovaným profesionálními nástroji obklopí každý zub, její dynamický 3D pohyb se zubům přizpůsobí, svými osicilacemi, rotacemi a pulzacemi naruší zubní plak a odstraní ho až o 100 % více než běžný manuální zubní kartáček.
Daily Clean – režim pro důkladné každodenní číštění
Péče o dásně – šetrně stimuluje dásně
Sensitive – jemný snižší rychlostí pro šetrné čištění
Vizuální senzor tlaku – rozsvítí se a zastaví pulzace, jakmile začnete příliš tlačit


Elektrický zubní kartáček Oral-B PRO 3000 má kartáčkovou hlavu Cross Action, jejíž desing je inspirován profesionálními nástroji na čištění zubů. Kulatá hlava je určena speciálně k preciznímu čištění každého jednotlivého zubu, vlákna CrissCross jsou uložena v úhlu 16 stupňů, aby dosáhla hluboko mezi zuby, narušovala zubní plak a v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem ho odstraňovala až o 100 % více.


Oral-B nabízí řadu náhradních kartáčových hlav, které splňují vaše specifické potřeby v oblasti hygieny ústní dutiny. Elektrický zubní kartáček PRO 3000 kompatibilní se širokou škálou kartáčkových hlav Oral-B, takže vám vždy umožní takové čištění, jaké potřebujete. Nezapomínejte kartáčkovou hlavu vymněnit za novou každé 3 měsíce nebo v případě, že její vlákna vyblednou a opotřebují se – jen tak si zajístite vysokou úroveň čištění zubů.

  • všechny náhradní hlavice Oral-B naleznete ZDE


Vizuální senzor tlaku se u elektrického zubního kartáčku PRO 3000 rozsvítí a upozorní vás, že při čištění příliš tlačíte. Nadměrný tlak může být škodlivý. Proto je senzor tlaku ideální funkci pro lepší čištění zubů.
Praktický časovač na rukojeti vydá každých 30 sekund přerušovaný zvuk a upozorní vás tak, že je čas maměřit se na další kvadrant ústní dutiny. Elektrický zubní kartáček vás také upozorní, jakmile dostáhnete doby 2 minut, kterou pro čištění zubů doporučují zubní lékaři.SROVNÁVACÍ TABULKA

stitek

Obsah balení:

  • zubní kartáček Oral-B
  • 1koncovka Cross Action – pro každodenní čištění
  • 1 koncovka Sensitive – pro velmi citlivé dásně
  • nabíjecí stojánek s úložným prostorem pro 2 kartáčové hlavy

ČASTÉ DOTAZY

 

V čem se 3D technologie čištění Oral-B liší od běžných manuálních zubních kartáčků?

Zubní kartáček Oral-B PRO 3000 se inspiroval nástroji profesionálů. Vyčistí precizně každý zub a odstraní až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček.

Jaký význam má senzor tlaku?

Při správném čištění zubů je důležité postupovat šetrně. Senzor tlaku vás upozorní, když na zubní kartáček příliš tlačíte. Při nadměrném tlaku se vlákna mohou začít ohýbat a rychle opotřebovávat a čištění zubů pak nemusí být optimální.

Jaké režimy čištění je možné nastavit a jak se od sebe liší?

Rukojeti Oral-B mají až 6 různých režimů čištění: Daily Clean (čisticí), péče o dásně, Sensitive (jemný), Whitening (bělicí), Deep Clean (hloubkový), režim čištění jazyka. Daily Clean je režim vhodný pro každodenní dvouminutové čištění. Režim péče o dásně účinně stimuluje a masíruje dásně. Režim Sensitive funguje při menší rychlosti než Daily Clean a čistí šetrněji citlivé zuby. Režim Whitening je navržen tak, aby střídal rychlosti, takže má lešticí efekt a je účinný při odstraňování povrchových skvrn ze zubů. Režim Deep Clean vyčistí ústní dutinu důkladně. Každý kvadrant čistí 45 sekund, všechny zuby tedy 3 minuty. Zajišťuje tak lepší výsledky než standardní čištění kvadrantů po 30 sekundách při celkové době čištění 2 minut. Režim čištění jazyka je speciální režim určený pro čištění jazyka.

Jak dlouho vydrží zubní kartáček Oral-B PRO 3000 nabitý?

Plně nabitý zubní kartáček Oral-B PRO 3000 vydrží při běžném používání až 7 dní. Pro zachování maximální kapacity akumulátorové baterie rukojeť mezi jednotlivými čištěními nenabíjejte a nechte ji úplně vybít. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud necháte rukojeť zcela vybít každých šest měsíců.

Další informace

Zastřihovací nástavec Ne
Počet planžet/frézek Ne
Napájení Ne
Vodotěsný Ne
Provoz na akumulátor Ne
Rychlonabíjení Ne
Barva Ne

Zákaznické recenze

Napište vlastní recenzi

You're reviewing: ORAL-B Care 3000

* Povinná pole