ORAL-B Pro 400 Orange

Více pohledů

ORAL-B Pro 400 Orange

Běžná cena: 999,00 Kč

Akční cena: 729,00 Kč

pohyb 3D, 7 600 oscilačně rotačních pohybů/minutu, 20 000 pulzací/minutu, 1 režim čištění Daily Clean - čisticí, časovač 2min, v balení nabíjecí stojánek+ 1 koncovka Cross Action
Doprava: 85,00 Kč
Výrobce: ORAL-B
Dostupnost: Skladem

Detaily

Elektrický zubní kartáček Oral-B PRO 400 zajišťuje v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem klinicky ověřenou čistotu ústní dutiny. Kartáčková hlava CrossAction inspirovaná nástroji zubních lékařů je navržena tak, aby její vlákna zkosená v úhlu 16 stupňů obklopila při čištění každý zub. 3D technologie čištění pak svými oscilacemi, rotacemi a pulzacemi odstraňuje až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček. Časovač zabudovaný v rukojeti vám pomůže dodržet zubními lékaři doporučovanou dobu čištění 2 minuty. To vše vám navíc přináší Oral-B, zubními lékaři nejpoužívanější značka zubních kartáčků na světě.

Odstraňuje až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček.
Klinicky ověřená špičková 3D technologie čištění svými oscilacemi, rotacemi a pulzacemi narušuje zubní plak a odstraňuje ho o 100 % více než běžný manuální zubní kartáček.
Akumulátorový elektrický zubní kartáček s jedním režimem: čisticí Daily Clean
Balení obsahuje: 1 nabíjecí rukojeť, 1 kartáčkovou hlavu CrossAction, 1 nabíječku

Kartáčková hlava inspirovaná nástroji zubních lékařů obklopí každý zub, dynamickým pohybem 3D technologie čištění se přizpůsobí zubům a svými oscilacemi, rotacemi a pulzacemi narušuje a odstraňuje až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček.

Praktický časovač zabudovaný v rukojeti zubního kartáčku vás každých 30 vteřin upozorní, že je čas zaměřit se na další kvadrant ústní dutiny. Elektrický zubní kartáček vás také upozorní, až uplynou 2 minuty, které pro čištění zubů doporučují zubní lékaři.
Čisticí režim Daily Clean – každodenní komplexní čištění
Oral-B nabízí širokou škálu náhradních kartáčkových hlav, abyste si vybrali tu, která bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Elektrický zubní kartáček Oral-B PRO 400 je kompatibilní s celou řadou kartáčkových hlav Oral-B, takže pokaždé získáte čistotu, jakou potřebujete. Nezapomeňte kartáčkovou hlavu vyměňovat pravidelně každé tři měsíce, jak doporučují zubní lékaři, nebo dříve, pokud se vlákna opotřebují.

Vlastnosti :

- čisticí pohyb 3D (pulzuje, osciluje a rotuje) odstraní až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček
- šetrně naruší a odstraní zubní plak
- je šetrný k zubům a dásním
- elektrický zubní kartáček s 1 režimem čištění:
- Daily Clean – pro každodenní čištění
- na jedno nabití vydrží déle než týden při čištění zubů dvakrát denně po dobu 2 minut
- ukazatel stavu nabití baterie
- akumulátorový
- protiskluzová rukojeť
- může se používat s rotačními i trizone kartáčkovými hlavami Oral-B, pro pečlivé čištění jednotlivých zubů

Dodatečné vlastnosti:

- 7 600 oscilačně rotačních pohybů/minutu
- 20 000 pulzací/minutu
- 1 režim čištění

Další informace

Zastřihovací nástavec Ne
Počet planžet/frézek Ne
Napájení Ne
Vodotěsný Ne
Provoz na akumulátor Ne
Rychlonabíjení Ne
Barva Ne

Zákaznické recenze

Napište vlastní recenzi

You're reviewing: ORAL-B Pro 400 Orange

* Povinná pole