PHILIPS HR 1855/90

Více pohledů

PHILIPS HR 1855/90

2 299,00 Kč
příkon 700 W, 1 rychlost, velký plnicí otvor (75 mm); nádoba na šťávu o objemu 0,8 l; takto lze získat až 2 l šťávy bez nutností čištění, QuickClean–technologie s inovovaným mikrosítkem pro větší výtěžek štávy a snadné čištění
Doprava: ZDARMA
Výrobce: Philips
Dostupnost: Momentálně nedostupný produkt
Vyberte si prodlouženou záruku

Poskytujeme nadstandardní záruky - prodlužte si zákonnou záruční dobu až o 3 roky!
Více informací o prodloužené záruce ZDE

Detaily

Ráno plné energie


Každé ráno můžete z postele vstát pravou nohou, namířit si to přímo ke sklenici čerstvé ovocné šťávy a začít svůj den tím nejlepším způsobem. S roztomilým odšťavňovačem Philips Viva Collection HR1855/90 to pro vás bude naprostá hračka! Nejen že si během chvíle připravíte skvělou snídani, ale také už se nebudete muset obtěžovat s úklidem, díky převratné technologii QuickClean. A nabízí se vám toho ještě mnohem víc!

Praktická roztomilost do vaší kuchyně!


Moderní, zaoblený design s veselými červenými prvky je nejen krásný na pohled, ale také velmi praktický, jelikož díky šikovnému zaoblení pro vás nebude problém přístroj snadno umýt. Navíc se postará o to, aby dokonale doplnil prostory vaší kuchyně, a pro jeho nenáročnost na prostor si ho budete moci ponechat vždy po ruce. Dalším praktickým prvkem je XXL plnící trubice o průměru 7,5 mm. Bez problémů tak odšťavníte jablka, mrkev nebo dokonce i červenou řepu, aniž byste je museli zdlouhavě krájet!

Získejte více šťávy!

Silný motor s příkonem až 700W se postará o velmi rychlé odšťavnění jak měkkých, tak i tvrdých surovin a nebude s nimi mít sebemenší problém. Díky velké kapacitě nádoby na odpad snadno získáte až 2 litry ovocné šťávy najednou, aniž byste museli odpad vyprazdňovat. Nebude tak pro vás problém připravit zdravý nápoj pro celou vaši rodinu! Nádoba na dužinu je navíc průhledná, tudíž budete mít vždy dokonalý přehled o její plnosti a taktéž si budete moci užít pozorování ovoce a zeleniny při odšťavňování. 


Odpad přesně tam, kde má být


Vše kromě šťávy se hromadí pouze na jednom místě, tedy v nádobě na zbylou dužinu a nikde jinde. Nebudete tak muset zbytky odstraňovat z míst, kam nepatří, například z víčka. Oblý tvar a hladký povrch přístroje vám umožní snadné a rychlé opláchnutí nečistot, které se vám neschovají do žádného rohu.

Čištění přístroje si oblíbíte i díky nové technologií založené na funkci předčištění! Odšťavňovač Philips je prvním odstředivým odšťavňovačem, který je touto funkcí vybaven. Pomáhá především s čištěním přístroje od nežádoucích vláken z plodů. Když do přívodní trubice nalijete vodu, vytvoříte tím v přístroji vodní fontánu, pomocí které se velká část nečistot sama odstraní. Poté už stačí pouze špinavé části opláchnout.

QuickClean – nic není rychlejší


A aby bylo čištění ještě snazší, jsou části odšťavňovače vyrobeny z lehce omyvatelného materiálu. Sítko QuickClean se speciálním hladkým povrchem se čistí mnohem lépe, než běžná sítka, ve kterých snadno uvíznou zbytky dužiny a slupek. Po předběžném čištění tak pouze kartáčkem odstraníte to, co zbylo, a máte hotovo! Navíc jsou všechny součásti vhodné k mytí v myčce na nádobí. Neztrácejte už čas s dlouhým uklízením!

Osvěžte se každé ráno čerstvou vitaminovou bombou v podobě ovocné šťávy, která vás dokonale připraví na vše, co vám život přichystal! Bez zbytečných komplikací si snadno a rychle připravíte nepřeberné množství skvělých nápojů, které si zamilujete nejen vy a váš organismus, ale také celá vaše rodina. Začněte skvělý den s odšťavňovačem Philips VivaCollection HR1855/90!

Odšťavňovač

 • příkon 700 W pro rychlé odšťavňování
 • žádné rozkrajování díky velkému plnicímu otvoru (75 mm)
 • nádoba na šťávu o objemu 0,8 l
 • takto lze získat až 2 l šťávy bez nutností čištění
 • všechny odnímatelné části lze mýt v myčce
 • 1 rychlost
 • QuickClean – technologie s inovovaným mikrosítkem pro větší výtěžek štávy a snadné čištění


Snadné použití

 • Rychlé a snadné sestavení všech dílů
 • Snadná kontrola dužniny díky průhledné nádobě na dužninu - užijte si pravé interaktivní odšťavňování. Víko a nádoba na dužninu jsou průhledné, takže uvidíte ovoce a zeleninu při odšťavňování. Také uvidíte, když je nádoba plná, takže budete vědět, kdy ji vyprázdnit.


Vymačká z ovoce a zeleniny každou kapku

 • Připravte 2 litry šťávy najednou - díky inovativnímu systému pro extrakci šťávy s technologií QUICKClean dokáže tento odšťavňovač získat naráz až 2 litry šťávy, aniž byste museli vyprázdnit nádobu na dužninu.
 • Není nutné nic krájet předem – díky XL plnicí trubici (75 mm) - mimořádně velká plnicí trubice s průměrem 75 mm umožňuje odšťavňovat i velké ovoce a zeleninu, např. jablka, mrkve a červenou řepu, aniž byste je museli předkrájet.
 • Výkonný 700W motor - silný 700W motor pro účinné míchání, mixování a drcení.


Umyto během 1 minuty!

 • Technologie QuickClean - odšťavňovač Philips se díky technologii QuickClean snadno čistí. Čištění nyní můžete zvládnout za 1 minutu díky hladkému sítku QuickClean, integrované nádobě na dužninu a hladkému povrchu.
 • Všechna dužnina je shromážděna na jednom místě a lze ji snadno zlikvidovat - dužnina se hromadí pouze tam, kde má: v nádobě na dužninu odšťavňovače Philips. To znamená, že ji nemusíte odstraňovat z míst, kam nepatří, třeba z víčka. Díky oblému designu a jemnému povrchu bez rohů a škvír lze nádobu od dužniny velmi snadno omýt.
 • Sítko QuickClean - mnoho dužninových vláken uvízne na sítku, které se pak velmi těžko čistí. Díky inovativní technologii QuickClean je celý povrch sítka hladký, což pomáhá při čištění vláken běžnou kuchyňskou houbičkou.
 • Hladký povrch, který se snadno čistí - odšťavňovač má oblý tvar a hladký povrch, abyste jej mohli snadno opláchnout.
 • Funkce předčištění odstraní nežádoucí vlákna - odšťavňovač Philips je první odstředivý odšťavňovač na trhu vybavený funkcí předběžného čištění. Když nalijete vodu do pěchovače, můžete v přístroji vytvořit vodní fontánu, která omyje nežádoucí vlákna z víka a usnadňuje čištění sítka.

Další informace

obsah (l) Ne
Barva červená
Funkce napěnění Ne
Hmotnost Ne
Předehřívání šálků Ne
Materiál Ne
Šířka Ne
Hloubka Ne
nastavení stupňů Ne

Zákaznické recenze

Napište vlastní recenzi

You're reviewing: PHILIPS HR 1855/90

* Povinná pole

Mohlo by Vás zaujmout...