S738/17 HOLICÍ STROJEK PHILIPS

Více pohledů

S738/17 HOLICÍ STROJEK PHILIPS

2 199,00 Kč

Philips S738/17 Click & Style


Holicí strojek 3v1 Philips S738/17 Click & Style. Jediný nástroj, libovolný vzhled. Dosáhněte hladké tváře, dokonalého strniště a upraveného těla opravdu snadno díky tomuto nástroji 3v1. Je vybaven třemi oddělenými nástavci: k holení, zastřihování a celkové péči. Stačí si vybrat ten, který potřebujete, nasadit jej a začít. 

Doprava: 89,00 Kč
Výrobce: Philips
Dostupnost: Momentálně nedostupný produkt

Detaily

Philips S738/17 Click & Style

Holicí strojek 3v1 Philips S738/17 Click & Style. Jediný nástroj, libovolný vzhled. Dosáhněte hladké tváře, dokonalého strniště a upraveného těla opravdu snadno díky tomuto nástroji 3v1. Je vybaven třemi oddělenými nástavci: k holení, zastřihování a celkové péči. Stačí si vybrat ten, který potřebujete, nasadit jej a začít. 

Je libo hladká tvář, dokonalé strniště nebo celková úprava těla?

Přemýšlíte, jak skloubit dokonalou péči o tvář, vousy a současně i tělo? Máme pro vás efektivní a úsporné řešení v podoběholicího strojku Philips ClickandStyle S738/17 v moderním černém provedení, který je vybaven systémem nasazování SmartClick. Tento jediný nástroj 3 v 1 nabízí tři oddělené nástavce k holení, zastřihování a celkové tělesné péči.

Jedinečný strojek 3 v 1

Značka Philips představuje jedinečný elektrický holicí strojek, který snadno a rychle proměníte v zastřihovač vousů nebo holicí strojek na tělo. Speciální systém SmartClick umožňuje snadné nasazení a sejmutí nástavců a poskytne vám libovolný vzhled podle vašeho přání. Neutrácejte za několik různých přístrojů, model S738/17 nabízí perfektní péči v jednom jediném dokonalém nástroji.

Libovolný vzhled snadno a rychle

Vybrat si můžete z 3 vyměnitelných nástavců a snadno tak upravit vzhled do požadovaného tvaru. Stačí na rukojeť nasadit požadovaný nástavec a proměníte ji v klasický holicí strojek, zastřihovač vousů nebo holicí strojek na tělo. Po dokončení můžete nástavec opět sejmout. Chcete-li hladce oholenou tvář, použijte holicí strojek. Chcete-li dokonalé strniště, použijte zastřihovač vousů. Chcete mít hladké tělo? Použijte holicí strojek na tělo. 

Bezpečně a snadno

Holicí strojek Philips ClickandStyle S738/17 nabízí mokré oholení s použitím vhodného krému pro zvýšenou ochranu pokožky nebo praktické suché holení. Vaše tvář bude hladce a bezpečně oholena díky dvojitému rotačnímu nástavci bez škrábnutí či říznutí. Holicí hlavy jsou vybaveny ostrým systémem břitů ComfortCut a pohybují se ve třech různých směrech, díky čemuž se snadno přizpůsobí tvaru tváře. 

 

Vyzkoušejte různé délky střihů

Pokud chcete oslnit perfektně upraveným strništěm nebo precizně zastřiženým knírem, jednoduše si vyberte správný nástavec a zapojte svou kreativitu. Vybírat můžete z 5 délek nastavení, od 1 mm pro sexy třídenní strniště až po 5 mm na krátký vous. Nástavec pro péči o tělo disponuje zaoblenými hřebeny a patentovanými perleťovými špičkami, které zabraňují podráždění pokožky a zaručují hladké oholení celého těla. Rukojeť a nástavec pro celkovou péči o tělo jsou voděodolné, takže je snadno udržíte čisté opláchnutím pod tekoucí vodou a zastřihnout chloupky si můžete pohodlně i ve sprše.

 

Komfortní bezdrátový provoz

Provoz přístroje zajišťuje výkonná Li-on baterie, která při plném nabití po dobu jedné hodiny nabízí 40 minut bezdrátového provozu. Potěší vás i světelná kontrolka umístěná na těle strojku, která udává, zda je baterie plně nabitá, vybitá nebo se právě nabíjí. Pokud trávíte hodně času na cestách, oceníte praktické cestovní pouzdro, které je součástí balení.

 

Philips Click / Style holení, úpravy vousů i těla

 • Jednoduché používání
 • Holicí systém: Systém břitů ComfortCut
 • Systém SmartClick na jednoduché nasazení nástavců
 • Jedním ze 3 lehko nasaditelných nástavců vytvořte požadovaný vzhled
 • Rukojeť a nástavec zastřihovače jsou vodotěsné
 • Čištění: Plně omyvatelný
 • 40 minut bezdrátového používání po 1 hodině nabíjení
 • Signalizuje téměř vybitou baterii, nabíjení a úplně nabitou baterii
 • Bezpečné odkládání produktu a veškerého příslušenství

Hladká tvář
Pro ještě lepší ochranu pokožky používejte krém na holení
Hladké a bezpečné oholení
Dokonalé strniště
Zastřihujte a tvarujte vousy s lehkostí a přesností
Vyzkoušejte různé délky a najděte střih, který vám padne nejlépe
Elegantně zastřižené tělo
Lehké a bezpečné zastřihování chloupků na těle. 

Příslušenství

 • SmartClick: Nástroj na úpravu vousů,Planžeta holicího strojku na tělo
 • Údržba: Ochranný kryt
 • Pouzdro: Cestovní pouzdro
 • Využití: 3 hřebeny pro úpravy těla

Technické parametry

 • Automatická volba napětí: 100-240 V
 • Typ baterie: Li-Ion
 • Nabíjení: Úplné nabití za 1 hodinu,Nabíjecí,Rychlé nabíjení na jedno oholení
 • Doba chodu: Až 40 minut

Další informace

Zastřihovací nástavec Ne
Počet planžet/frézek Ne
Napájení Ne
Vodotěsný Ne
Provoz na akumulátor Ne
Rychlonabíjení Ne
Barva Ne

Zákaznické recenze

Napište vlastní recenzi

You're reviewing: S738/17 HOLICÍ STROJEK PHILIPS

* Povinná pole

Mohlo by Vás zaujmout...