SODASTREAM Láhev PEN 1l GREY/ TP

Více pohledů

SODASTREAM Láhev PEN 1l GREY/ TP

399,00 Kč

Láhev náhradní

Doprava: 79,00 Kč
Model: Láhev PEN 1l GREY/ TP
Výrobce: SODASTREAM
Dostupnost: Momentálně nedostupný produkt

Detaily

  • Značka SodaStream patřící společnosti Soda-Club je největším výrobcem, distributorem a obchodníkem s domácími výrobníky sycených nápojů na světě. Společnost má dlouhou tradici a její vznik se datuje již k roku 1903, kdy na trh uvedla první pokrokový výrobník sodové vody. Nyní se výrobky této společnosti prodávají ve více než 30 zemích světa. Výrobky SodaStream umožňují zákazníkovi sytit vodu a ochutit ji na sycené nápoje přímo doma jako alternativu k baleným vodám nebo nápojům v plechovkách. Samozřejmostí je velice snadná obsluha a elegantní design. Nyní do naší nabídky zařazujeme výrobky této firmy.

 

  • V tomto případě se jedná o speciální plastovou tlaku odolnou láhev s plastovým dnem a uzávěrem na sodovou vodu s hermetickým uzávěrem pro domácí výrobník sodové vody a ochucené limonády SodaStream. Objem lahve je 1 litr a je použitelná pro přístroje SodaStream.

 

  • Domácí výroba sodovky či ochucené limonády Vám nabízí několik výhod. Už nebudete muset nosit těžké tašky z obchodu domů s limonádami a někde je skladovat. Vaše nápoje budou vždy čerstvě připravené. Můžete si udělat nápoj dle vlastní chuti. Nebudete zatěžovat přírodu likvidací plastových obalů. Jistě také oceníte, že k přípravě domácí sodovky či limonády není zapotřebí elektrická energie.

Další informace

obsah (l) Ne
Barva Ne
Funkce napěnění Ne
Hmotnost Ne
Předehřívání šálků Ne
Materiál Ne
Šířka Ne
Hloubka Ne
nastavení stupňů Ne

Zákaznické recenze

Napište vlastní recenzi

You're reviewing: SODASTREAM Láhev PEN 1l GREY/ TP

* Povinná pole

Mohlo by Vás zaujmout...