obchod@kuptotu.cz +420 734 578 131

Můj košík

prázdný

SODASTREAM Láhev PEN 1l GREY/ TP

Více pohledů

Doprava: 79,00 Kč
Model: Láhev PEN 1l GREY/ TP
Výrobce: SODASTREAM

Dostupnost: Momentálně nedostupný produkt

399,00 Kč
včetně DPH a PHE

Detaily

  • Značka SodaStream patřící společnosti Soda-Club je největším výrobcem, distributorem a obchodníkem s domácími výrobníky sycených nápojů na světě. Společnost má dlouhou tradici a její vznik se datuje již k roku 1903, kdy na trh uvedla první pokrokový výrobník sodové vody. Nyní se výrobky této společnosti prodávají ve více než 30 zemích světa. Výrobky SodaStream umožňují zákazníkovi sytit vodu a ochutit ji na sycené nápoje přímo doma jako alternativu k baleným vodám nebo nápojům v plechovkách. Samozřejmostí je velice snadná obsluha a elegantní design. Nyní do naší nabídky zařazujeme výrobky této firmy.

 

  • V tomto případě se jedná o speciální plastovou tlaku odolnou láhev s plastovým dnem a uzávěrem na sodovou vodu s hermetickým uzávěrem pro domácí výrobník sodové vody a ochucené limonády SodaStream. Objem lahve je 1 litr a je použitelná pro přístroje SodaStream.

 

  • Domácí výroba sodovky či ochucené limonády Vám nabízí několik výhod. Už nebudete muset nosit těžké tašky z obchodu domů s limonádami a někde je skladovat. Vaše nápoje budou vždy čerstvě připravené. Můžete si udělat nápoj dle vlastní chuti. Nebudete zatěžovat přírodu likvidací plastových obalů. Jistě také oceníte, že k přípravě domácí sodovky či limonády není zapotřebí elektrická energie.

Další informace

Rychlý dotazZadejte svůj dotaz

* Povinná pole

Alternativní produkty