obchod@kuptotu.cz +420 734 578 131

Můj košík

prázdný

Systemceram Belfast 600 Grönland 12

Doprava zdarma

Více pohledů

Doprava: ZDARMA
Výrobce: Systemceram

Dostupnost: Momentálně nedostupný produkt

11 858,00 Kč
včetně DPH a PHE
Nákup na splátky - Cofidis:
iplatba- splátková kalkulačka
Nákup na splátky - Cetelem:
Cetelem - splátková kalkulačka

Detaily

Keramický dřez Systemceram BELFAST 1.0 se stal, za poslední roky, velmi vyhledavaným a oblíbeným modelem u zákazníků, kteří mají v oblibě rustikální styl. Dřez má hlubokou vaničku, ideální pro velké předměty, masivní stěny a je dodávaný v kompletu s chromovým odpadem a klasicky integrovaným přepadem v dobovém stylu. Modulový dřez Belfast je dokonalou replikou původního viktoriánského stylu. 

Atributy modulových dřezů

Pro modulové keramické dřezy je typická instalace přímo na spodní instalační skřínku a přednostně se doporučuje použít pracovní desky s nesavého materiálu. Pokud je Vaše pracovní deska dřevěná nebo laminátová, je vhodné instalovt modulový dřez tak, aby vyčníval nad úroveň pracovní desky. 

V našem internetovém obchodě máte možnost si vybrat ze široké nabídky keramických dřezů v modulovém provedení. Do svojí kuchyně tak získáte originální a masívní kus kvalitní, ručně vyrobené keramiky, která se stane určitě centrem pozornosti každé vaší návštevy a vy oceníte především její bezúdržbovost a skvělý vzhled i po monoho letech.  

Další informace

Váha 30 Kg
Délka dřezu 595 cm
Minimální šířka skřínky 60 cm
Délka vaničky 39 cm
Šířka vaničky 52.5 cm
Vhodné do skříněk od 60 cm
Hloubka dřezu 22,9cm
Rozměry dřezu (š x d x h) 59 x 46 x 22,9 cm

Rychlý dotazZadejte svůj dotaz

* Povinná pole

Alternativní produkty