obchod@kuptotu.cz +420 734 578 131

Můj košík

prázdný

Systemceram Classic B600 Grönland 12

Doprava zdarma

Doprava: ZDARMA
Výrobce: Systemceram

Dostupnost: Momentálně nedostupný produkt

11 858,00 Kč
včetně DPH a PHE
Nákup na splátky - Cofidis:
iplatba- splátková kalkulačka
Nákup na splátky - Cetelem:
Cetelem - splátková kalkulačka

Detaily

Modulová varianta keramického dřezu Classic B600 od společnosti Systemceram se těší velké oblibě hlavně u zákazníků, kteří preferují rustikální, tzv. "farmářsku" kuchyni. Velká vanička Vám poskytne dostatečný prostor na pohodlné umývaní menšího nádobí,tak i velkých kusů, plechů na pečení, objemných hrnců,...Dřez je prostorný, masívní, určený k instalaci přímo na spodní skřínku.

Máte rádi čistou kuchyň?

Jedno z míst v domácnosti, kde se člověk nejvíc zdržuje, a kde se denně uklízí je kuchyň a v neposlední řadě i kuchyňský dřez. Proč si teda nevybrat umývací centrum, které vám ulehčí vaši práci? Keramika je materiál, do kterého se neusazují nečistoty, barviva z potravin, ani usazeniny z tvrdé vody, co jistě ocení každá žena, která chce mít kuchyni vždy v bezchybném stavu. Navíc je keramika tradičně ověřený materiál, na který se možná v poslední době sice zapomělo, ale to nepopírá její vynikající vlastnosti. Je tvrdší než jakýkoliv jiný materiál, ze kterého se dřezy vyrábějí, vydrží extrémní teploty. Vypaluje se při 1000°C, proto se nemusíte bát ani odložení horkéj panve na dřez. A má lesklý, hladký, sklovitý povrch, na kterém nedrží žádná špína.

Neváhejte a využíte skvělé příležitosti vybrat si ze široké nabídky kvalitních, keramických, modulových, dřezův z naší nabídky, určitě nebudete litovat.

Firma Systemceram navíc nabízí možnost dokoupit si výpust v provedení staromosadz v ceně 2057 Kč, která tak završí celkový dojem dřezu, baterie a dávkovače v jednotném stylu a barvě.

Další informace

Váha 25 Kg
Délka dřezu 595 cm
Minimální šířka skřínky 60 cm
Délka vaničky 39 cm
Šířka vaničky 52.5 cm
Vhodné do skříněk od 60cm
Hloubka dřezu 22 cm
Rozměry dřezu (š x d x h) 59 x 46 x 22 cm

Rychlý dotazZadejte svůj dotaz

* Povinná pole

Alternativní produkty