obchod@kuptotu.cz +420 734 578 131

Můj košík

prázdný

Systemceram Vega 78 Grönland 12

Doprava zdarma

Více pohledů

Doprava: ZDARMA
Výrobce: Systemceram

Dostupnost: Momentálně nedostupný produkt

15 246,00 Kč
včetně DPH a PHE
Nákup na splátky - Cofidis:
iplatba- splátková kalkulačka
Nákup na splátky - Cetelem:
Cetelem - splátková kalkulačka

Detaily

Keramický dřez s odkapem Systemceram Vega 78 se svým atypickým designem se stane centrem pozornosti každé vaší návštevy. Asymetrická vanička je dostatečne prostorná i na umytí větších nádob a menší výlevka poslouží skvěle na odložení menších věcí, opláchnutí ovoce, nebo odložení houbičky na nádobí. Tento keramický dřez si můžete objednat v různém barevném provedení, od klasické bílé, přes krémovou, až po tmavé odstíny.

O keramice

Keramické dřezy od německé spoločnosti Systemceram jsou ručně vyráběné a vypalované v pecích při teplotě 1200°C, proto při vaření lehce odolávají i vysokým teplotám, např. při cedění těstovin, nebo odložení horké pánve na odkap. Povrch keramických dřezů je neporézní, glazura je hladká, lehce se utírá a na povrchu nezůstavají žádné nečistoty. I dlouhodobým působením slunečních paprsků a agresívních materiálů se barva a povrch dřezu nemění. Proto se keramika často využíva i v laboratořích, kde nerez a granit nemají šanci.

Keramika jako materiál byla používaná už v dávnych časech, právě díky svým skvělým vlastnostem, a v posledním období zažívá tento přírodní materiál velký boom. 

Další informace

Váha 25 Kg
Délka dřezu 780 cm
Minimální šířka skřínky 45 cm
Délka vaničky 37.4 cm
Šířka vaničky 38 cm
Rozměry dřezu (š x d x h) 780 x 510 x 200 mm
Minimální rozměry skříňky 450 mm

Rychlý dotazZadejte svůj dotaz

* Povinná pole

Alternativní produkty