obchod@kuptotu.cz +420 734 578 131

Můj košík

prázdný

Tangle Teezer Compact Styler Pink Sizzle

Více pohledů

Doprava: 99,00 Kč
Model: Tangle Teezer Compact Styler Pink Sizzle
Výrobce: Tangle Teezer

Dostupnost: Momentálně nedostupný produkt

289,00 Kč
včetně DPH a PHE

Detaily

Kompaktní kartáč na Vlasy Tangle TEEZER Pink Sizzle je kartáč, při kterém nepocítíte při česání žádné tahání! Speciální štětiny mají ojedinělou schopnost ohnout se nad zacuchaným místem. Kompaktní cestovní balení kartáče Tangle Teezer - obsahuje plastový kryt na štětinky, kter chrání štěniny před poškozením a to i v případě pádu. Hřeben Tangle Teezr je ideální volbou do tašky nebo kabelky.

Pevnější, zdravější a zářivější vlasy můžou být Vaše, když se zbavíte vlasových zlozvyků. Všechny ty roky tahání a trhání zamotaných uzlů z Vašich vlasů špatnými kartáči způsobilo nezvratné změny ve vlasové kutikule – aniž jste o tom věděli.

Vaše vlasy se mohou stát opravdovou korunou krásy jednoduchým krokem – a to používáním Tangle Teezeru, profesionálního kartáče, pokaždé, když si češete vlasy. Tento jednoduchý krok zaručí konec kolotoče poničených vlasů – množství vlasů v kartáči po česání Vám toho bude důkazem.

Během pravidelného používání kartáče sami uvidíte a ucítíte změnu. Přirozená pevnost, tvar a lesk se vrátí Vašim vlasům.

Pri česaní kefou Tangle TEEZER Compact nepocítite žiadne ťahanie! Špeciálne štetiny majú ojedinelú schopnosť ohnúť sa nad zacuchaným miestom. Kompaktný cestovné balenie kefy Tangle Teezer - obsahuje plastový kryt na štetinky, ktorý chráni štěniny pred poškodením a to aj v prípade pádu. Hrebeň Tangle Teezr je ideálnou voľbou do tašky alebo kabelky.

Pevnejšie, zdravšie a žiarivejšie vlasy môžu byť Vaše, keď sa zbavíte vlasových zlozvykov. Všetky tie roky ťahania a trhanie zamotaných uzlov z Vašich vlasov zlými kefami spôsobilo nezvratné zmeny vo vlasovej kutikule - bez ste o tom vedeli.

Vaše vlasy sa môžu stať skutočnou korunou krásy jednoduchým krokom - a to používaním Tangle Teezeru, profesionálneho kefy, zakaždým, keď si češete vlasy. Tento jednoduchý krok zaručí koniec kolotoče zničených vlasov - množstvo vlasov v kefe po česaní Vám toho bude dôkazom.

Sami uvidíte a ucítite zmenu pri pravidelnom používaní kefy. Prirodzená pevnosť, tvar a lesk sa vráti Vašim vlasom.

Použití: rychlé a jednoduché a takové je rozčesávání s kartáči Tangle Teezer. Konečně už nemáte problém před zrcadlema můžete zamilovat do svých vlasů.

Další informace

Rychlý dotazZadejte svůj dotaz

* Povinná pole

Alternativní produkty