obchod@kuptotu.cz +420 734 578 131

Můj košík

prázdný

Tangle Teezer Salon Elite Midnight Black

Více pohledů

Doprava: 99,00 Kč
Model: Tangle Teezer Salon Elite Midnight Black
Výrobce: Tangle Teezer

Dostupnost: Momentálně nedostupný produkt

199,00 Kč
včetně DPH a PHE

Detaily

Moderní design a perfektní funkčnost tohoto kartáče na vlasy Tangle Teezer Salon Elite Midnight Black. Nadchne Vás jednoduchým použitím a šetrností k Vašim vlasům. 

Řada kartáčů Elite

Tangle Teezer Salon Elite nabízí zcela nový vylepšený design, který velice snadno kopíruje křivky Vaší hlavy a jeho unikátní flexibilní štětiny zároveň masírují pokožku hlavy. Jeho prohnutý design zaručí naprostý kontakt s Vašimi vlasy a rozčesávání bude ještě snadnější než kdy předtím. Systém krátkých a dlouhých štětin dokonale klouže mezi vlasy a nad zacuchaným místem se jemně ohne, a tak rozčesává postupně a bez tahání. Štětiny jsou velmi kvalitní a tak se vždy narovnají zpět.

Pouze originální Tangle Teezer se skládá ze dvou plastů vstřikováním tvarovaných částí; Horní polovina je vyrobena z polypropylénu Homo-Polymer (pphp) a spodní polovina (štětiny) je tvarovaná s použitím polymeru s názvem Hytrel. Hytrel má velmi dobrou "paměť", což znamená, že zuby / štětiny se vždy vrátí do své správné polohy, tj. rovně, po prohnutí znova a znova. Tangle Teezer Salon Elite je vyráběn ve Velké Británii!

Parametry a specifikace

Barva:černá
Barva štětin:černá
Použití:Vlhké i suché vlasy
Pro typ vlasů:Všechny typy
Délka kartáče:12,5 cm
Šířka kartáče:7 cm
 

Další informace

Rychlý dotazZadejte svůj dotaz

* Povinná pole

Alternativní produkty