TEFAL GC305012 UC 600

Více pohledů

TEFAL GC305012 UC 600

2 199,00 Kč
Kontaktní gril v kovové povrchové úpravě od společnosti Tefal je velmi jednoduchý na údržbu díky vyjímatelným grilovacím plátům, které jsou snadno omyvatelné v myčce nádobí. Tento gril dosahuje velmi vysokých teplot, proto maso v něm připravené má vynikající chuť.
Doprava: ZDARMA
Model: GC 305012 UC 600
Výrobce: Tefal
Dostupnost: Skladem
Dárek dle vlastního výběru ZDARMA!!!
Univerzální kuchyňský nuž
Univerzální kuchyňský nuž

Univerzální kuchyňský nuž 

Detaily

Praktický, výkonný a velmi kompaktní gril TEFAL GC305012 o příkonu 2000 W nabízí vysokou teplotu pro přípravu různých druhů jídel. Termostat umístěný v čele grilu se dá otočit do tří různých poloh. Samotný gril je možné nastavit do pozice grill či barbecue. Povrch grilovacích desek je vyroben z nepřilnavého materiálu. Údržba je velmi jednoduchá díky vyjmutelným grilovacím plátům, které tak lze snadno umývat v myčce nádobí, a odkapávací misce na šťávu. Ve spodní části grilu je prostor určený pro skladování přívodní šňůry.

 

Elegán s izolovaným pláštěm

Tefal GC305012 je velmi malým kompaktním grilem, na kterém je možné připravit veliké množství lahodných pokrmů. Díky nastavitelnému termostatu si můžete vybrat ze tří přednastavených teplot, a upravit tak různé produkty, které vyžadují odlišnou tepelnou přípravu. Tento designově velice povedený kousek má kovovou povrchovou úpravu a izolovaný plášť, aby se zvýšila bezpečnost při manipulaci se spotřebičem. Díky velikému pohodlnému držadlu gril jednoduše otevřete, a zabráníte tak možným popáleninám.

Grill i barbecue

Horké letní počasí se už blíží, tak proč nepozvat pár přátel a neukázat jim své kulinářské umění? Gril je možné přenést kamkoli díky jeho malým rozměrům, a využít tak jeho grilovací plochu o rozměrech 330 × 250 mm. Stačí už jen začít grilovat, nebo se připravit na barbecue party. Při tomto způsobu grilování se maso připravuje za nižší teploty, výrazně pomaleji, a v průběhu pečení je pomazáváno nejrůznějšími omáčkami a marinádami. Ty jsou velmi důležité pro správnou a vyváženou chuť.

Jednoduché čištění

Vzhledem k častému použití grilu je důležité, aby jeho údržba byla jednoduchá a co nejméně náročná. Gril GC305012 je složen z praktických vyjímatelných grilovacích plátů, které lze omývat jak pod proudem tekoucí vody, tak i v myčce na nádobí. Velmi unikátním způsobem je řešena odkapávací miska na šťávu, kterou lze jediným pohybem vyjmout a snadno vyčistit, kdykoli bude potřeba.

POPIS:

Základní parametry
Počet varných zón: 1
Rozměry plotýnek: 330 x 250 mm
Odkapávací miska: Ano
Typ ovládání: manuální
Maximální příkon: 2 000 W
Materiál grilovací plochy: nepřilnavý povrch
Vyjímatelné desky - rošt: Ano
Odkapávací nádobka: Ano
Materiál plotýnek: nepřilnavý povrch
Regulace teploty: termostatem

Ostatní parametry
Popis: Praktický, výkonný a velmi kontaktní grill, vysoká teplota pro přípravu všech druhů jídel, příkon 2 000W, jednoduchá údržba díky vyjmutelným grilovacím plátům a odkapávací misce na šťávu, bezpečnost: izolovaný plášť a velké pohodlné držadlo, nepřilnavý po
Šířka: 18 cm
Výška: 36 cm
Hloubka: 38 cm
Hmotnost: 4,13 kg
Výrobce: TEFAL
Kategorie: Grily TEFAL

Další informace

obsah (l) Ne
Barva Ne
Funkce napěnění Ne
Hmotnost Ne
Předehřívání šálků Ne
Materiál Ne
Šířka Ne
Hloubka Ne
nastavení stupňů Ne

Zákaznické recenze

Napište vlastní recenzi

You're reviewing: TEFAL GC305012 UC 600

* Povinná pole

Mohlo by Vás zaujmout...