obchod@kuptotu.cz +420 734 578 131

Můj košík

prázdný

TEFAL TG 391812

Doprava zdarma

Více pohledů

Doprava: ZDARMA
Výrobce: Tefal

Dostupnost: Momentálně nedostupný produkt

1 648,00 Kč
včetně DPH a PHE

Detaily

Na stolním grilu připravíte šest porcí báječného jídla
Milujete grilovaná jídla? Dopřejte si je kdykoli, aniž byste museli roztápět gril na zahradě! Na elektrickém stolním grilu Tefal Plancha TG391812 připravíte díky možnosti regulovat teplotu jakékoli maso, ryby, zeleninu, pečivo i vejce nebo ovoce. Třetinu plochy pro přípravu pokrmů přitom tvoří hladká deska (plancha) a dvě třetiny klasická grilovací mřížka. Najednou na grilu Tefal Plancha TG391812 připravíte až 6 porcí jídla.
Tuk není potřeba, můžete grilovat zdravě
Příprava pokrmů na grilu Tefal Plancha TG391812 je zdravá, neboť grilovací desky mají nepřilnavý povrch a není tedy nutné používat olej či tuk. Šťáva z pokrmů se přitom zachycuje do zvláštní nádoby. Teplotu ohřevu si můžete nastavit do 6 poloh podle zpracovávaných surovin.
Použité kvalitní materiály přitom zaručují rovnoměrné ohřívání grilovací plochy, takže všechny kousky budou dokonale propečené. Na to, že je gril správně rozehřátý, vás upozorní červený Thermo-Spot. Čištění grilu je snadné, protože po odejmutí elektrické jednotky je možné celý přístroj a nádobu na odkapávání tuku umýt jak klasicky v dřezu, tak v myčce nádobí.
Parametry produktu
Souhrn
Zařazení Stolní gril, Elektrický stolní gril
Výrobce Tefal 
Typ grilu 
elektrické 
Velikost grilovací plochy 
1350 cm2 
Hmotnost 
4.3 kg 
Stolní ano 
Termostat 
ano 
Příkon 2000 W

Další informace

Rychlý dotazZadejte svůj dotaz

* Povinná pole

Alternativní produkty