obchod@kuptotu.cz +420 734 578 131

Můj košík

prázdný

Základní sada sáčků s-bag® Classic USK 3

Více pohledů

Doprava: 79,00 Kč
Výrobce: Electrolux

Dostupnost: Momentálně nedostupný produkt

699,00 Kč
včetně DPH a PHE

Detaily

Základní sada ELECTROLUX je speciálně určena pro obnovu a údržbu vašeho vysavače New UltraSilencer.

Sáčky s-bag® Classic Long Performance vydrží o 50 % déle než tradiční papírové sáčky do vysavače. Díky odolnému syntetickému materiálu, z něhož je sáček vyroben, je při vysávání zajištěn optimální průtok vzduchu a stálý sací výkon vysavače.Filtruje vzduch o 40 % účinněji než běžný papírový sáček a pomáhá tak zbavit se ze vzduchu částic pylu, jiných alergenů a některých druhů bakterií. Sáčky ve vysavači pravidelně vyměňujte.

Omyvatelný filtr Allergy Plus™ zachycuje i ty nejjemnější částice jako je pyl, výtrusy plísní, výměšky prachových roztočů a alergeny. K uchování výkonu vašeho vysavače doporučujeme vyčistit tento filtr vždy, je-li viditelně znečištěn. Filtr umyjte pod tekoucí vodou a před opětovným použitím jej nechte vyschnout.

Univerzální filtr motoru chrání motor vašeho vysavače před prachovými částicemi. Pro uchování optimálního výkonu je třeba tento filtr měnit při každé čtvrté výměně sáčku nebo tehdy, je-li filtr viditelně znečištěný. Filtr lze snadno seříznout dle potřeby podle linií natištěných přímo na něm.

Osvěžovač vzduchu s-fresh™ blossom ve vaší domácnosti při každém vysávání uvolňuje jemnou, ale zřetelnou květinovou vůni. Použití je snadné - pouze otevřete sáček, vysypte granule na podlahu a poté je vysajte. Použijte jeden sáček osvěžovače vzduchu na jeden sáček do vysavače.

Tato základní sada obsahuje 8 sáčků s-bag® Classic Long Performance, 1 omyvatelný filtr Allergy Plus™, 1 filtr motoru k vyříznutí a 8 osvěžovačů vzduchu s-fresh™ blossom.

Základní sada pro vysavač ELECTROLUX New UltraSilencer: USK 3.

Další informace

Rychlý dotazZadejte svůj dotaz

* Povinná pole

Alternativní produkty