O nás

Internetový obchod KUPTOTU.cz je provozován společností EMFI Group s.r.o., která byla založena v Ostravě dne 22.2.2011.

V prvním roce jsme se zaměřili především na prodej bílého zboží. Prodávali jsme zejména značky Whirlpool, Bosch a Siemens.

Se zvyšující se poptávkou jsme v letech 2012 a 2013, postupně rozšiřovali sortiment o další značky. Jsme jedni z největších autorizovaných prodejců Hotpoint - Ariston a Indesit. Z drobného zboží nakupujeme pro zákazníky produkty přímo u spol. Groupe SEB (Tefal, Moulinex, Rowenta, Krups) a jsme autorizovaní distributoři značek Electrolux, AEG, Zanussi, Sencor, Babyliss, Catler, Philco a Haier. Doplňkový sortiment máme zastoupen značkami Leiftheit (sušáky, mopy, …), Fieldmann (zahradní nábytek a nářadí, …), Robelit (zastřešení) a Faraon (krmivo pro psy a kočky).

Společnost EMFI Group s.r.o. působí jako prodejce nejen v České republice, ale i na Slovensku.

Prioritou je expedovat zboží co nejrychleji, proto se snažíme, abychom měli prodávané modely neustále skladem, ihned k expedici. V Ostravě máme tedy plně zásobené sklady.

Dopravu zajišťujeme ve spolupráci s Českou poštou a spol. Toptrans EU. Více informací k dopravě naleznete v sekci Doprava a platba.

Naším cílem je rozšiřovat nabídku produktů a hlavně uspokojit potřeby zákazníka. O tom, že zákazníkům věnujeme nadstandardní péči, svědčí především kladné hodnocení na srovnávacích portálech Zbozi.cz a Heureka.cz. Více si můžete přečíst zde.

 

KUPTOTU.cz